Vårt team

Acke Salem

VD // GRUNDARE

040-617 07 21
acke@edument.se

Tore Nestenius

SENIOR MJUKVARUARKITEKT
// UTBILDARE // GRUNDARE

070-816 68 56
tore@edument.se

Läs mer

Björn Lindell

ORGANISATION & KULTUR
// UTBILDARE

040-617 07 24
bjorn@edument.se 

Läs mer

Jonathan Worthington

ANSVARIG PRAG
// TEAM LEAD

Läs mer

Eric Lavesson

SENIOR MJUKVARUARKITEKT  
// TEAM LEAD

Läs mer

Erik Man

SENIOR MJUKVARUARKITEKT
// TEAM LEAD // UTBILDARE

Läs mer

Jasmi Thirukediswaranathan

EKONOMIANSVARIG

jasmi@edument.se

Cecilia Langéen

MARKNADSANSVARIG

‭073-440 75 86
cecilia@edument.se

Emelie Fröberg

MARKNADSASSISTENT

emelie.froberg@edument.se

Emelie Ahlcrona

OPERATIVT ANSVARIG

040-617 07 19
emelie.ahlcrona@edument.se

Wiveka Thott

ANSVARIG TRAINEEPROGRAM & KONSULTFÖRSÄLJNING

040-617 07 26 
wiveka.thott@edument.se

Ammar Hijjo

EKONOMI-//KONTORSASSISTENT

ammar@edument.se

Patrik Sandqvist

REGIONSANSVARIG STOCKHOLM

073-336 87 58
patrik.sandqvist@edument.se

Paul Histrand

REGIONSANSVARIG GÖTEBORG

073-330 38 30
paul@edument.se

Mohammad Nofar

SÄLJARE UTBILDNING

073-512 14 85
mohammad.nofar@edument.se

My Westerdahl

SÄLJARE // AFFÄRSUTVECKLARE

076-606 38 34
my.westerdahl@edument.se

Per Bandstein

SÄLJARE UTBILDNING

040-617 07 18
per.bandstein@edument.se

Josefin Lainevool

SÄLJARE UTBILDNING

076-319 87 32
josefin.lainevool@edument.se

David Waller

SENIOR MJUKVARUUTVECKLARE
// UTBILDARE

Läs mer

Jukka Nylund

CONFIGURATION MANAGER

Läs mer

Mattias Andersen

SENIOR MJUKVARUUTVECKLARE

Läs mer

Nelly Haglund

MJUKVARUUTVECKLARE

Läs mer

Hampus Nilsson

SENIOR MJUKVARUUTVECKLARE

Läs mer

Jan Ringius

Jan Ringius

SENIOR MJUKVARUUTVECKLARE
// UTBILDARE

Läs mer

Martin Haggren

Martin Haggren

SENIOR MJUKVARUUTVECKLARE

Läs mer

Hayri Cicek

SENIOR MJUKVARUUTVECKLARE

Läs mer

Alexander Sällström

MJUKVARUUTVECKLARE

Läs mer

Joakim Ernhagen

MJUKVARUUTVECKLARE

Läs mer

Nils Petzäll

SENIOR MJUKVARUUTVECKLARE

Läs mer

Raphaël Karpinski

SENIOR MJUKVARUUTVECKLARE

Läs mer

Kai Fransson

Kai Fransson

LÖSNINGSARKITEKT

Läs mer



Eduments vänner

I vårt nätverk har vi fantastiskt duktiga experter som hjälper oss leverera kurser och kod av hög kvalitet.


Konrad Kokosa

 UTBILDARE

Läs mer

Rainer Stropek

UTBILDARE

Läs mer

Niklas Silfverström

UTBILDARE

Läs mer

Andy Olsen

UTBILDARE

Läs mer

Lasaros Mavropoulos

 UTBILDARE

Läs mer

Mats Johannesson

 UTBILDARE

Läs mer

Aleksandar Nikolic

 UTBILDARE

Läs mer

JavaScript seem to be disabled in your browser.

You must have JavaScript enabled in your browser to utilize the functionality of this website.