Vårt team

Acke Salem

VD // GRUNDARE

0735 – 07 14 63
acke@edument.se

Tore Nestenius

SENIOR MJUKVARUARKITEKT
// UTBILDARE // GRUNDARE

0708 – 16 68 56
tore@edument.se

Läs mer

Björn Lindell

ORGANISATION & KULTUR
// UTBILDARE

0733 – 51 48 30
bjorn@edument.se 

Läs mer

Jonathan Worthington

ANSVARIG PRAG
// TEAM LEAD

Läs mer

Eric Lavesson

SENIOR MJUKVARUARKITEKT  
// TEAM LEAD

Läs mer

Marc Klefter

TECH LEAD // UTBILDARE

Läs mer

Jasmi Thirukediswaranathan

EKONOMIANSVARIG

jasmi@edument.se

Cecilia Langéen

MARKNADSANSVARIG

‭0734 – 40 75 86
cecilia@edument.se

Emelie Fröberg

MARKNADSASSISTENT

emelie.froberg@edument.se

Emelie Ahlcrona

UTBILDNING & PARTNERS

0708 – 45 33 36
emelie.ahlcrona@edument.se

Wiveka Thott

ANSVARIG TRAINEEPROGRAM & KONSULTFÖRSÄLJNING

0703 – 33 31 40 
wiveka.thott@edument.se

Paul Histrand

REGIONSANSVARIG GÖTEBORG


paul@edument.se

Ammar Hijjo

EKONOMI-//KONTORSASSISTENT

ammar@edument.se

Jukka Nylund

CONFIGURATION MANAGER

Läs mer

Mattias Andersen

SYSTEMUTVECKLARE

Läs mer

Nelly Haglund

SYSTEMUTVECKLARE

Läs mer

Jan Ringius

Jan Ringius

SYSTEMUTVECKLARE
// UTBILDARE

Läs mer

Martin Haggren

Martin Haggren

SYSTEMUTVECKLARE

Läs mer

Hampus Nilsson

SYSTEMUTVECKLARE

Läs mer

Alexander Sällström

SYSTEMUTVECKLARE

Läs mer

Joakim Ernhagen

SYSTEMUTVECKLARE

Läs mer

Nils Petzäll

SYSTEMUTVECKLARE

Läs mer

Raphaël Karpinski

SYSTEMUTVECKLARE

Läs mer

Erik Töger

SYSTEMUTVECKLARE

Läs mer

Simon Metsi

SYSTEMUTVECKLARE

Läs mer

Marko Poikkimäki

SYSTEMUTVECKLARE

Läs mer

Tobias Dahl

SYSTEMUTVECKLARE

Läs mer

Filip Karlsson

SYSTEMUTVECKLARE

Läs mer

Viktor Malmberg

SYSTEMUTVECKLARE

Läs mer

Hampus Gunnrup

SYSTEMUTVECKLARE

Läs mer

Jesper Olsson

SYSTEMUTVECKLARE

Läs mer

Alexander Hansson

SYSTEMUTVECKLARE

Läs mer

Björn Svensson

SYSTEMUTVECKLARE

Läs mer



Eduments vänner

I vårt nätverk har vi fantastiskt duktiga experter som hjälper oss leverera kurser och kod av hög kvalitet.


David Waller

UTBILDARE

Läs mer

Niklas Silfverström

UTBILDARE

Läs mer

Lasaros Mavropoulos

 UTBILDARE

Läs mer

JavaScript seem to be disabled in your browser.

You must have JavaScript enabled in your browser to utilize the functionality of this website.