Vårt team

Acke Salem

VD // GRUNDARE

040 617 07 21
acke@edument.se

Tore Nestenius

SENIOR MJUKVARUARKITEKT
// UTBILDARE // GRUNDARE

tore@edument.se

Läs mer

Björn Lindell

ORGANISATION & KULTUR
// UTBILDARE

+46406170724
bjorn@edument.se

Läs mer

Jonathan Worthington

ANSVARIG PRAG
// TEAM LEAD

Läs mer

Eric Lavesson

SENIOR MJUKVARUARKITEKT  
// TEAM LEAD

Läs mer

Erik Man

SENIOR MJUKVARUARKITEKT
// TEAM LEAD // UTBILDARE

Läs mer

Jasmi Thirukediswaranathan

EKONOMIANSVARIG

jasmi@edument.se

Cecilia Langéen

MARKNADSANSVARIG

cecilia@edument.se

Emelie Fröberg

MARKNADSASSISTENT

emelie.froberg@edument.se

Emelie Ahlcrona

OPERATIVT ANSVARIG

emelie.ahlcrona@edument.se

Wiveka Thott

ANSVARIG TRAINEEPROGRAM & KONSULTFÖRSÄLJNING

wiveka.thott@edument.se

Ammar Hijjo

EKONOMI-//KONTORSASSISTENT

ammar@edument.se

Patrik Sandqvist

REGIONSANSVARIG STOCKHOLM

0733368758
patrik.sandqvist@edument.se

Paul Histrand

REGIONSANSVARIG GÖTEBORG

+46 733 30 38 30
paul@edument.se

Mohammad Nofar

SÄLJARE UTBILDNING

mohammad.nofar@edument.se

My Westerdahl

SÄLJARE // AFFÄRSUTVECKLARE

my.westerdahl@edument.se

Per Bandstein

SÄLJARE UTBILDNING

per.bandstein@edument.se

Josefin Lainevool

SÄLJARE UTBILDNING

josefin.lainevool@edument.se

David Waller

SENIOR MJUKVARUUTVECKLARE
// UTBILDARE

Läs mer

Jukka Nylund

CONFIGRATION MANAGER

Läs mer

Mattias Andersen

SENIOR MJUKVARUUTVECKLARE

Läs mer

Nelly Haglund

MJUKVARUUTVECKLARE

Läs mer

Hampus Nilsson

SENIOR MJUKVARUUTVECKLARE

Läs mer

Jan Ringius

SENIOR MJUKVARUUTVECKLARE
UTBILDARE

Läs mer

Martin Haggren

SENIOR MJUKVARUUTVECKLARE

Läs mer

Hayri Cicek

SENIOR MJUKVARUUTVECKLARE

Alexander Sällström

MJUKVARUUTVECKLARE

Läs mer

Joakim Ernhagen

MJUKVARUUTVECKLARE

Läs mer

Nils Petzäll

SENIOR MJUKVARUUTVECKLARE

Läs mer

Raphaël Karpinski

SENIOR MJUKVARUUTVECKLARE

Läs mer

Kai Fransson

LÖSNINGSARKITEKT

Läs mer

JavaScript seem to be disabled in your browser.

You must have JavaScript enabled in your browser to utilize the functionality of this website.